عطر و ادکلن

معرفی 7 ادکلن خنک برای تابستان

ادکلن برای تابسان

معرفی 7 ادکلن های خنک برای تابستان

عموم عطر باز ها می دانند که ادکلن های خنک مخصوص تابستان است. و اکثر ادکلن های سنگین برای تابستان مناسب نیست. ادکلن های خنک معمولا ما را پر انرژی نگه می دارند و حال اطرافیان ما را بسیار خوب می کنند. بخاطر همین من عاشق تابستان و ادکلن هایش هستم. و امروز چند کار پر فروش و با کیفیت خنک و همین طور مخصوص تابستان را برای شما معرفی می کنم.

توجه داشته باشیم اکثر کار های خنک ماندگاری کمتری دارند. ولی این مقاله ادکلن های با کیفیتی معرفی می شود که شما هنگام استفاده کردن از آن سر پا سازنده اش را تشویق کنید. ادکلن های فرش و سر حال آوری که می تواند روز شما را بسازد.

ادکلن خنک مخصوص خانوم است یا آقا؟

بله اکثر ادکلن ها جنسیت دارند. و معمولا از طرح و شکل آن کار به خوبی مشخص است که این ادکلن مختص چه جنسیتی است. اما در مورد ادکلن های خنک باید این طور گفته شود که جنسیت ندارند. این ادکلن ها زنانه مردانه هستند. و معمولا برای تمام سنین بسیار مناسب است. امروز قرار است چند ادکلن را برای شما معرفی کنم که هنگام استفاده از آن ها بتوانید بقیه را جذب رایحه دوستانه خود کنید.

سیب امانی

7- ادکلن سلطان الشباب زنانه مردانه

از همین ابتدا بگویم این کار یک شاهکار به تمام معنا است. به جرات می توانم بگویم انگشتر شمار ادکلن همچون سلطان الشباب پیدا خواهید کرد. این ادکلن قیمت فوق العاده مناسبی دارد و همگان می توانند از این ادکلن استفاده کنند. پخش بوی این ادکلن به قدری فوق العاده است که شما را شگفت زده خواهد کرد. این ادکلن دارای رایحه بسیار خنک و فرش است که شیرینی کمی به آن اضاف شده است. ماندگاری این ادکلن متوسط است و برای تابستان پیشنهاد می شود.

سلطان الشباب

برای دیدن این ادکلن می توانید از طریق این لینک اقدام نمایید.

6- ادکلن بلو شنل الحمبرا مردانه زنانه

اگر کار های عطر و ادکلن را دنبال می کنید. بدون شک این ادکلن را می شناسید و بار ها از این بو و از این رایحه لذت برده اید. بر خلاف ادکلن سلطان الشباب که فقط مخصوص تابستان است. ادکلن بلو شنل چهار فصل است اما برای بهار و تابستان به شدت پیشنهاد می شود. این ادکلن رایحه خنک و تقریبا تلخی دارد و تند است. از نظر عطاران جهانی این ادکلن مخصوص هوای گرم است. اما من پیشنهاد می کنم اگر از ادکلن های گرم و سنگین خوشتان نمی آید می توانید از این ادکلن فوق العاده در زمستان نهایت لذت را ببرید.

بلو شنل

برای دیدن این ادکلن می توانید از طریق این لینک اقدام نمایید.

5- ادکلن آنویل مردانه

معرفی قبلی ما ادکلن بلو شنل بود. حال اگر دوست داشتید ادکلن شما لاکچری تر باشد من ادکلن آنویل را برای شما معرفی میکنم. این ادکلن نیز رایحه همچون ادکلن بلو شنل دارد. با این تفاوت که سه الی چهار پنج برابر از بلو دی شنل ماندگاری و پخش بوی بالاتری دارد. اگر بهتر بخواهم توضیح دهم شما را بیشتر به بقیه معرفی می کند و لوکس بودن شما را به رخ آنها می کشد.

ادکلن مردانه آنویل ایو دو سیستل پاریس بلو Parisbleu YVES DE SISTELLE UNVEIL

این کار یکی از افسانه های ساخت بشر است و می توانید از طریق این لینک اطلاعات کامل این ادکلن را دریافت کنید.

4- ادکلن زنانه چنتس تندرینا الحمبرا

همان طور که از نام ادکلن چنتس تندریا مشخص است این ادکلن الگو گرفته شده چنس شنل است. این ادکلن فوق العاده طبعی حنک و ساختار رایحه گلی میوه ای دارد. این ادکلن رایحه ای کاملا زنانه دارد و برای خانوم های بالای 20 سال پیشنهاد می شود. رایحه این ادکلن به گونه ای دلنواز است که همگان از این ادکلن لذت می برند. و کسانی که با شما همنشین هستند مدام در حال تعریف ادکلن شما هستند.

ادکلن زنانه چنتس تندرینا الحمبرا ALHAMBRA Chants Tenderina

شما می توانید این ادکلن فوق العاده را ار طریق این لینک در سایت عطر برتر تهیه کنید.

3- ادکلن درهم صورتی زنانه

اکثر خانم ها عاشق رایحه ملایم و خنک شیرین هستند. ادکلن درهم صورتی یک ادکلن نوستالژی و با کیفیت است. مهم ترین ویژگی درهم صورنی زنانه کیفیت بسیار بالای این ادکلن و مناسب بودن قیمت آن است. درهم صورتی جز محدود ادکلن های قیمت مناسب و با کیفیت فوق العاده بالا است و هم اکنون می توانید از طریق این لینک این ادکلن را تهیه کنید.

درهم صورتی

2- ادکلن شاهین مردانه

به جرات می توانم بگویم لوکس ترین ادکلن اماراتی برای تابستان ادکلن مردانه شاهین است. این ادکلن رایحه مرکباتی دارد و برای بهار و تابستان گزینه فوق العاده مناسبی است. مهم ترین بخش این ادکلن لوکس بودن رایحه این ادکلن است.

شاهین 54

اگر جز افرادی هستید که قیمت برایتان مهم نیست و کیفیت برای شما حرف اول را می زند ادکلن فوق العاده شاهین بهترین گزینه برای شما است. از طریق این لینک می توانید این ادکلن را رویت کنید.

1- ادکلن حیاتی مردانه زنانه

یکی از معروف ترین ادکلن های عربی در ایران ادکلن حیاتی است. شرکت های مختلفی مانند لطافه ، ارض الزعفران ، فرگرانس و… این ادکلن را به مرحله تولید رسانده اند. اما تا کنون بهترین حیاتی از نظر جامعه شناسان عطر ادکلن حیاتی برند لطافه بوده است. شما می توانید این ادکلن را از طریق این لینک تهیه کنید.

ادکلن حیاتی لطافه

 

اینستاگرام ما

برای دیدن دیگر ادکلن های ما و مشاوره تخصصی و رایگان روی لینک کلیک کنید. در صورتی که قبلا از این کار ها استفاده داشتید نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *